Současnost

SOUČASNÁ PODOBA RANČE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Však to znáte – hotovo není nikdy. A přesto, že z jedné strany ještě není všechno dle představ a pořád je co dělat, tak na druhé straně musíte vyvíjet iniciativu k udržitelnosti již vybudovaného. A to nemluvím o údržbě přilehlých pozemků, které jsem ještě nezačlenil do využitelné podoby. Když toho času je tak málo.

Na druhé straně se zase říká, že všechno má svůj čas. Takže postupem doby ……. Spokojenost a klid koníků je prvořadý a tomu se musí podřídit vše. Jeden kůň je málo a dva jsou moc. Někdy vzniká problém, jak je oba odjezdit a vypohybovat.  Naštěstí mám pár přátel a kamarádů naladěných na stejnou koňskou notu a tak by někdy bylo potřeba těch koníků víc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobyt na ranči není ale jen o práci. Je potřeba někde  posedět a užívat trochu klidu v dnešní uspěchané hektické době. Čas od času za vámi přijedou kamarádi a tak vybudované zázemí přijde vhod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A když je nouze nejvyšší, tak se dá třeba i přespat. Srub není sice přizpůsoben k trvalému bydlení, ale koňáci se vyspí i na seně, když je potřeba. Jde o to, aby vám nepršelo na hlavu, a když je postelí málo, tak se vezme zavděk i podlaha ve spacáku.  Takže taková ,,nouzovka“

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V dosahu jsou dvě ohrady, které se dají využít k pro příchozí koníky tak, aby byli odděleni od našich miláčku. A trocha krmení a vody se taky určitě najde. Toto vše není určeno pro komerční využití a je uváděno do reality jen po předchozí včasné domluvě.